| cobra15 a întrebat:

Salut,as vrea sa stiu care tableta este mai buna dintre Samsung Galaxy note 10.1 si Samsung Galaxy tab 10.1, as vrea sa stiu care este mai buna insa in special care dintre ele inlocuieste cel mai bine un laptop. Funda

Răspuns Câştigător
| ONXJoker a răspuns:

Nu am avut un Note 10.1 in mana foarte mult timp si nu prea stiu ce sa zic despre cum ruleaza, dar la dotarile pe care le are as zice ca e ceva de capul ei.

| cobra15 explică (pentru ONXJoker):

Aha,am inteles, multumesc mult

3 răspunsuri:
| ONXJoker a răspuns:

Şi eu am vrut să îmi iau un Tab 10.1, dar şi-a luat o colegă de la şcoală, am rămas foarte dezamăgit. Eu am un Galaxy Note GT-N 70000 şi telefonul meu are dotările cam ca la Tab, dar la mine merge lin şi frumos, Tab-ul are nişte laguri imense. Nu îţi recomand Tab-ul, iar de Note 10.1 am fost la un magazin care vinde electronice şi puteai să umbli pe Note 10.1 şi mi s-a părut destul de OK. Uităte şi tu pe GSMArena sau alte siteuri dacă şti, la dotări, şi poţi să-ţi faci singur o impresie.

| cobra15 explică (pentru ONXJoker):

Pai nu prea ma pricep la chestiile astea, de aceea am pus intrebarea, zici ca este mai bun note?