| Maryanna2508 a întrebat:

Hei. Am o mica problema. La ora de tic am o tema in care trebuie sa fac cate un fisier in microsft word, exel si power point. Problema este ca eu nu le am in calculator (dar merge sa deschid un astfel de fisier de pe un stick de ex. ) si nu stiu ce sa fac. De descarcat am incercat dar n-am reusit. Orice sfat este bine venit big grin

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Nu poti. Trebuie sa instalezi Office, dar nu e gratis. Descarca asta gratis si poti sa-ti faci tema foarte bine, deorece este compatibil cu Office.
http://www.softpedia.com/......dows.shtml