| fsss a întrebat:

Ofer si 10 funde! AM un document in WOrd ...si trebuie sa fac o prezentare in Power Point, problema e ca nu stiu cum sa fac,.si am incercat sa iau un convertor si nu e nici unul pe net de downlodat... daca merge sa fac din WOrd in Power P direct..sa imi ziceti va rog ce WORD folositi 2003/07/ ca poate de aceea nu imi merge mie sa fac un document! Scz pentru postare la categoria gresita!

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai nu prea ai cum sa convertesti word in powerpoint. invers mai merge dar asa tare ma indoiesc asa ca pune mana si fa prezentarea la mana