| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Am o nelamurire. Ieri am descarcat Visual Studio c# express. Am inceput a face un proiect, dar dupa debugging imi apare acel ecran negru. Si nu am nici o idee ce trebuie sa fac in continuare dupa ce mi-a aparut ecranul asta negru. Ms.

5 răspunsuri:
| didina6850 a răspuns:

Nu cumva ti-a aparut fereastra terminalului si tu trebuie sa introduci chestiile care trebuie citite? [si apoi sa apesi enter]

| impulls a răspuns:

Salut, uite aici ai niste linkuri cu tutoriale pentru visual studio, sunt foarte bune si bine explicate in lb romana, ar trebui sa intelegi.

http://www.filehost.ro/2932858/linkuri_utile_rar/

| sharpx a răspuns:

Apare si dispare instant? Incearca sa ii adaugi un system ("pause"); la sfarsit, ca sa nu-ti iasa instant.
Daca ai cu totu alta problema, reistaleaza-l.

| sharpx a răspuns:

Mergi cu debugger'u pe fiecare linie, poate se blocheaza intre-o secventa la inceput thinking

| JoPiciuJoOriginalu a răspuns:

Inseamna ca nu e bun... scoate-l de pe alt site sau mai incearca odata eu iti recomand sa-l scoti de pe alt site