| Paradisultau a întrebat:

Hei,am o nelamurire in legatura cu camera web pe omegle.Am laptop iar camera este incorporata thinking, faza e ca atunci cand intru pe omegle nu imi apare chestia aia cu allow sau deny pur si simplu imaginea e neagra si nu pot face nimic in legatura cu asta pe butonul on/off nimic straight face am schimbat browser-ul si degeaba.Am mai auzit ca trebuie sa descarci un flash ceva..nici asta nu a dat roade si mai multe dar la fel laughing.Camera merge am incercat si la mess,pot sa fac poze tot doar ca nu stiu cum sa o activez la site-urile online (in special pe omegle, nu ma intereseaza altul).Sper ca e vreun geniu care poate sa ma ajute. Multumesc anticipat :* Ps: scuze daca am gresit categoria nu am gasit alta mai potrivita thinking

1 răspuns:
| Wut a răspuns:

Daca ai Google Chrome trebuie sa iti apara in partea de sus o bara pe care scrie ceva tot cu Allowhappy si mie mi s-a intamplat si dupa am observat bara aia