| backdown a întrebat:

Scuze c-am ales categoria asta, dar este cea mai "populara" si am nevoie de ajutor urgent.

Am un laptop Lenovo, cu camera web incorporata, toate cele bune, cand intru pe mess, skype sau omegle, camera porneste, se aprinde o luminita alba, dar doar acolo. Adica, nu stiu cum s-o pornesc, fara sa intru pe site-urile alea... Am nevoie sa fac niste poze, si nu vreau sugestii gen: take a photo sau etc, ca nu am net acolo unde ma duc.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Care este modelul de Lenovo?

| backdown explică (pentru Salontanul):

Am rezolvat intr-un sfarsit, dar multumesc pentru. interes

| Salontanul a răspuns (pentru backdown):

Multumesc si eu! Imi pare rau cu nu ti-am putut fi de ajutor.