| TheAndra95 a întrebat:

Hei...am o problema cu actualizarea la Windows 7, din cate stiu eu nu dura mult, dar nici in doua ore nu a terminat si mesajul care imi apare pe ecran este "Please do not off or unplug your machine.Installing update 1 of 18". Em am incalcat regula, ca sa zic asa si l-am stins, pentru ca m-am plictisit sa astept atat. Care este problema si ce ar trebui sa fac in acest caz?

Răspuns Câştigător
| christishor a răspuns:

Salut, nu o sa se intample nimic cu pc-ul dar erau niste update-uri care ajuta pc-ul in machine o sa iti mearga pc-ul ok ca si pana acum.

1 răspuns:
| jeffdragos a răspuns:

Frate am patit si eu exact ca tine dar eu am facut asa l-am dus la un specialist si l-a oprit sa nusi mai faca update ca daca il lesi asa o sa mearga mai greu pentru ca pc tau se va incarca cu multe update-uri
bafta
sal