| Cosmin_6763 a întrebat:

Hei
Am o problema cu facebook-ul! Ma uit la panul de activitati si imi apare ca am dat like la o multime de chestii, unde nici nu am umblat, postari de la niste persoane din Turcia cred. Si imi apare ca am dat like. Si am o multime de astea. Stie cineva ce poate sa aiba?! Va rog mult,

Răspuns Câştigător
| AlinChiriac a răspuns:

La acea rubrica apare propria activitate. Fie ai dat tu like la persoanele respective si nu iti mai aduci aminte. Fie o alta persoana detine parola contului tau. Iti sugerez sa-ti schimbi parola, dupa care sa vezi daca se mai intampla acelasi lucru.

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Nu are nimic pentru ca ori tu ai dat like ori altcineva din familie care are acces la pc