| Anonimul23 a întrebat:

BUNA TPU! Am o problema, in jurnalul de activitati de pe facebook apare ca eu dau like la anumite persoane ( mentionez ca eu nu am dat la aceste persoane like ) cum fac sa nu mai aparea alea. si facebook-ul sa nu mai dea like singur, fara alegerea mea!

1 răspuns:
| slayer09 a răspuns:

Sun asa zisi like stealery care fura likeul tau, cel mai bine e sa iti revizuiesti likeurile paginilor care le-ai dat like, si sa elimini cat mai multe din ele, a doua chestie sa elimini cat mai multe jocuri si alte porcarii la care ai dat accept. tongue