| Andyy005 a întrebat:

Hei. Am o problema cu pc.ul. Cand l.am deschis a mers ok pana cand trebuia sa apara desktop.ul. In loc de desktop si bara de start etc..imi apare o imagine neagra si singurul lucru pe care il pot face e sa apas alt+ctrl+del. Cand dau sa deschid task manager imi da eroare " The application was unable to start correctly "straight face. Ce pot face in situatia asta? E alta cale sa repar in afara sa reinstalez windows? Astept raspuns cat mai repede. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| k3R0seN a răspuns:

Instaleaza windows xp si vezi daca iti merge sau du-l la un service ei o sa-ti spune de ce face asa.Stima

7 răspunsuri:
| alliyn13 a răspuns:

Nu. nu ai ce sa-i faci decat sa faci windowsu

| Andyy005 explică:

Am uitat sa specific, am windows 7 ultimate

| k3R0seN a răspuns:

Poate e de la windows-ul 7. Nu tot ce iei de pe internet e bun.

| Andyy005 explică (pentru k3R0seN):

Pei pana acum mi.a mers bine windows.ul asta, acum mi.a facut asa.

| Andyy005 explică (pentru k3R0seN):

Mi.au spus ca s-a bulit hardul. Multumesc pentru raspunsuri

| k3R0seN a răspuns (pentru Andyy005):

Instaleaza windows xp si vezi daca iti merge sau du-l la un service ei o sa-ti spune de ce face asa.Stima

| Floricika2000 a răspuns:

1. Daca ti s-a stricat cum ai putut sa postezi? Poate ca esti pe un alt calculator... in fine

2. Du-l la reparat! Asa fac eu cand se viruseaza sau nu imi merge sau uitate in spate daca firele sunt bagate bine!

| Andyy005 explică (pentru Floricika2000):

1) Exista wi-fi si smartphone.uri.
2) Nu e nimic de la fire, altfel nu se deschidea deloc. Virusat nu e. Mai astept raspunsuri. Oricum, multumesc :*