| MikiMIHAI1324 a întrebat:

Sall TPU, deci am vrut sa-mi instalez o tema pentru windows 7 si de atunci nu-mi mai apare nimic pe destop si orice combinatie din tasta asi incerca cum ar fi,, ctrl+alt+delet,, si pe urma sa intru in task manager imi da erroarea asta

The application was unable to start correcty (0xc000007b).Click OK close the application

Si erroarea asta pentru problema mea este universala adica imi apare si cand il pornesc si cand incerc comanda

Ce trebuie sa fac casa imi apara icoanele sau bara de start
?

Dau funda raspuns urgent

4 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Incearca:
Faceţi clic dreapta desktop.
Selectaţi Vezi şi apoi Arată pictogramele de pe desktop.
Asiguraţi-vă că este bifată opţiunea.

| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Trebuie sa dai sa execute explorer.exe din bara de start sau din comand prompt cu run explorer.exe, dai la orb start si scrii cmd si apoi run as administrator.
Oricum din ceea ce scrii eroarea ta este destul de grava pentru ca ti-a impactat un fisier de sistem important si s-r pute sa fii nevoit sa reinstalezi windows-ul.