| TheBestTPU a întrebat:

Hei. Am o problema cu PC-ul. cand vreau sa deschid my computer sau alt fisir, vad ca apar in bara de jos dar nu le vad pe desktop. doar browserele merg. ce sa fac? P.S. Am avast antivirus.

2 răspunsuri:
| RxTx a răspuns:

Incearca sa apesi in acelasi timp
tasta cu stegulet desenat pe ea aflata intre control si alt

deci trebuie sa apesi tasta de windows si litera e

windows + e

Si gata iti apare explorer-ul

Sansele sunt mari sa iti apara
doar daca e virusat rau de tot atunci nu o sa iti apara si in cazul acesta mai exista o solutie sa dai ctrl+alt+Dell si in bara de sus de la task manager vei avea posibilitatea sa pornesti ceva programe
si vei scrie acolo explorer

sau mergi in start run si scrie acolo
explorer

Daca nu merge atunci contacteaza-ma daca esti din Bucuresti si vrei datele inapoi pentru ca eu ma ocup cu recuperare de date si iti scot datele pe care in momentul acesta nu le poti accesa, apoi TU trebuie sa iti instalezi singur ce windows sau sistem de operare doresti dupa care iti pun datele inapoi pe partitia D si gata ai toate datele recuperate.

| RxTx a răspuns:

A mers?