| anonim_4396 a întrebat:

Hei:*. am si eu un nokia500.si merge bine.doar ca, uneori se blocheaza, se stinge imaginea incet.si se stinge telefonul. apoi il aprind si merge bine. ce problema are?

4 răspunsuri:
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Fa-i o actualizare de software

| MYK3 a răspuns:

Daca patesti chestia aia in timpul apelului e ceva normal din cauza senzorului PROXY!

| hotnews a răspuns:

El asa e un telefon bun.Nu stiu sa iti spun ce are nu am intalnit pana acum acceasta problema. Poate e defect telefonul tau.

| Crissssssss a răspuns:

Nu intelege nimic nimic de la voi nu este buna bateria crede-ma exact acelasi telefon am avut si eu si asa mi s-a intamplat si un om mai profesionist in telefoane mi-a spus fundita?