| Anddrea a întrebat:

Hei, am si eu un telefon Samsung J700 si pur si simplu nu mai merge niciun buton. Nu a mai mers de ieri, si-a revenit azi cateva ore si acum iar nu mai merge, decat cand se stinge putin ecranul dar nu de tot, atunci functioneaza cate un buton si trebuie` sa astept sa se stinga iar ecranul un pic ca sa mai apas pe alt buton. Iar cand dau in agenda incep sa se deruleze toate numerele odata. Nu a patit nimic neobisnuit in ultima vreme, deci care ar fi cauza? A, si daca il duc la service cat m-ar costa?

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cei de la service îți pot spune cât te costă și ce are!
Dacă este în garanție, nu plătești nimic.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,
Si eu am aceeasi problema. L-am dus azi la reparat la un magazin Orange sau Vodafone si mi-au spus ca s-a stricat banda, maine ma duc sa-l iau si ma costa 90 RON reparatia. Daca ai garantie ti-l repara pe gratis cei de la Samsung.

| ßєtyPєтяσηєℓα a răspuns:

Hi andreea, si mie mi s-a intamplat asa la telefon mie mi s-a stricat din cauza cartelei si ca era vechi... dar si fratele meu a avut aceeasi problema si a scos cartela si a bagat-o iarasi. fa si tu si daca nu iti merge du-te la magazinul (Orange, vodafone.de unde ai telefonul) sa-l repare big grin