| Evelin12 a întrebat:

Am si eu o problema cu Samsung galaxy s2. Deci in blochez se stinge ecranul si dupa 2-3 min se aprinde ecranul sigur eu nu apas pe nici-un buton. Nu stiu ce are. Fundaa.

Răspuns Câştigător
| CristineCrissa a răspuns:

Hey buna! Si eu am acelasi telefon si mi se intampla la fel...coicidenta stranie...eu am consultat un angajat de la cosmote si s-a reparat! Incearca si tu!

5 răspunsuri:
| Cristinell90 a răspuns:

Ar trebui sa-i dai un restart iar daca nu merge resofteaza-l am si eu tot galaxy S2.

| DeDoiBani a răspuns:

Asta este o setare.

| Empower a răspuns:

In frimul si primul rand asa mi s-a intamplat si mie.
Daca o sa il pui pe masina de spalat nu o sa mai mearga deloc!
Daca ecranul se aprinde dupa 2-3 minute e ceva neinregula.
FUNDA? puppy dog eyes

| Evelin12 explică:

O sa incerc

| andreeeeaaaaapwp a răspuns:

Decate ori se aprinde tu stinge-l si garantat nu va mai face mi s-a intamplat si mie