| AlexMoss a întrebat:

Hei am un Iphone 3gs cu iOS 4.2 decodat si as vrea sa stiu daca se poate face update la 5.1 fara sa se "piarda decodarea" sau daca exista tutoriale de decodare pentru iOS 5.1
Multumesc Anticipat!

Răspuns Câştigător
| kbej a răspuns:

1.Descarci iTunes
2.conectezi iphone-ul
3.deschizi iTunes
4.intri in numele iphone-ului si dai de tot jos si scrie check for updates apesi acolo si gata! Funda?

2 răspunsuri:
| AlexMoss explică:

Mai eu am intrebat daca se pierde decodarea nu cum se face

| ADYCSN a răspuns:

Parerea mea e sa te duci la un service autorizat! Nu se pierde decodarea dar mai bine e sa te duci la un service! Sper ca te-am ajutat.