| Anonim11234 a întrebat:

Hei, am un laptop `Acer aspire 6530` si imi cade bateria atunci cand il pun pe birou sau ma rog unde stau cu el. Ce as putea face? Din ce cauza se intampla asta? Multumesc :3.

3 răspunsuri:
| herbil6 a răspuns:

Au slabit prinzatarile incearca sa le repari

| Varzan_Claudiu_1991 a răspuns:

Cumperi o baterie noua pentru modelul de laptop si trebuie sa tina dar inainte so cumperi iti propun sa stai cu un consultant dintru magazin de electronice de vorba. Bafta

| HighDM a răspuns:

Spune-i cuiva priceput in tehnologie sa te ajute sa il repari.