| pocandpoc a întrebat:

AM un laptop Acer aspire si am o problema cu el. Cand intru in joc(Pes 2013) dupa 5 min mi se opreste instantaneu chiar si cu bateria in el. Ce se intampla? Multumesc!

4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Se supraincalzeste. Pe caldurile astea el nefiind ventilat corespunzator se incinge repede si se stinge.

Daca vrei sa te joci trebuie sa iti cumperi un coolpad. http://www.pcgarage.ro/standuri-coolere-notebook/?use_voucher=G6UNJI1A

| SoulReaver a răspuns:

Pai daca iti face chestia asta si in alte jocuri inseamna ca e o problema de hardware se incinge ceva si intra in protectie. Poate nu stiu sigur. Daca nu inseamna ca poate avea jocul un bug.

| Alex_Cata_1991 a răspuns:

Eu spun ca are probleme la hardware sau nu ai tras tot jocul

| cristinacurasov1000 a răspuns:

Salut! Eu tot am un laptop care tot se opreste! Dar e din cauza ca se reincarca! Poate si la tine se reincarca?! Sunt diferite probleme din cauza caruia sar reincarca.Dar poate acolo unde intri sunt virusi! In orice caz la mine daca nul las sa se reincarce se stinge!(ma intreb de ce)Te sfatui sa-l reincarci sau sa te apropii de cineva care stii sigur cal poate repara! Succes