| Stefan_Alina-Maria_1996 a întrebat:

Hei,am un laptop Dell 1525 si nu stiu pe ce am apasat de imi apare bios revision A11. Pana acum nu mi-a aparut asa cand il aprindeam.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu știu cum s-a ajuns la ceea ce ai descris tu, însă pentru a reveni la setările inițiale trebuie să ajungi la bateria bios-ului. O decuplezi pentru aproximativ 15-30 secunde, apoi o reconectezi. Multă baftă!

| BostanDaniel1974 a răspuns:

Mai fai un restart si daca tot asa face incearca sa scoti bateria scoatii si cablul de alimentare si tine apasat butonul de pornire fara curent cam un minut dupa aia pune-i cablu de alimentare si porneste-l