| al3x955 a întrebat:

Salut..am un telefon LG kp500 cookie si nu pot vizualiza clipuri de pe youtube..am facut setarile cum trebuia dar cand dau pe un clip imi apare buffering 0% si dupa aia eroare de expirare mentionez ca sunt pe Orange si nu vreau sa imi iau cartela Vodafone doar pentru a vizualiza youtube

2 răspunsuri:
| Vdariusbubu a răspuns:

Dispozitivul tau nu accepta vizionarea filmuletelor. Asa mi se intampla si mie si am LG KP502.

| al3x955 explică (pentru Vdariusbubu):

Tin sa te contrazic un prieten de-al meu vizualizeaza youtube fara nici o problema pe kp500 doar ca iti trebuie cartela Vodafone