| Grecu_Dana_1969 a întrebat:

Hei! Am un Samsung Galaxy J3. Bff mi-a instalat o aplicație Theme for Iphone 7 plus sau ceva de genul si acum nu mai pot scapa de ea. Sfaturi?

1 răspuns:

Intri la Setari/Aplicatii si gasesti aplicatia Theme for Iphone 7. Intri si dai dezinstalare. Daca nu o poti dezinstala, cauta in Setari Ecran de pornire. Vei vedea aplicatia si un cos in dreapta ei. O dezinstalezi si selectezi launcherul implicit, adica primul din lista de la Ecran de pornire. Cam asa functioneaza la mine, acum depinde de ce Android folosesti.