| Viitorulapropiat a întrebat:

Hei, am vazut intr-un fim ca un om a facut un site, spunand ca este bolnav si are nevoie de donatii, iar oamenii ii donau prin pay pal, dar totul era o inselatorie. Este posibil sa fac asa ceva? Si este total legal?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dar cat de nesimtit sa fi sa faci asta?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti sa faci asa ceva, dar lucrurile nu functioneaza ca in filme. Ai sa ai nevoie de multa munca de promovare sa scoti bani din asa ceva... asta pana cand iti face cineva o plangere pentru inselatorie