| Alexa_4570 a întrebat:

Hei, are cineva Sony Ericsson C905? E bun? Imi puteti recomanda un telefon destul de performant la fotografii si muzica?

3 răspunsuri:
| xBlackPearlX a răspuns:

Eu ti-as recomanda HTC wildfire cu touchscreen este bun sau iphone original sau 4

| recrutul a răspuns:

Sony Ericsson C905 este un telefon 3G cu camera exceptionala. Acesta este un telefon pe slide, cu un design interesant iar ecranul enorm permite utilizatorului sa vizualizeze intregul meniu si informatiile aferente. Sony Ericsson C905 are un aspect destul de badaran datorita dimensiunilor sale de 104 x 49 x 18 mm si greutatii de 136 g. Ecranul este de tip TFT QVGA, are 2. 4 inci si poate fi vizualizat foarte usor in momentul in care slide-ul este inchis. Modelul Sony Ericsson C905 este disponibil in 3 variante coloristice care ii confera eleganta si stil -- negru lucios, ice silver & aramiu. Memoria interna este de 160 MB insa aceasta poate fi extinsa prin adaugarea unui card de memorie MicroTMTM. Principala atractie a telefonului M2 Sony Ericsson C905 este reprezentata de camera de 8. 1 megapixeli. Nu este nici o pacaleala de 1 aprilie, Sony Ericsson C905 este primul terminal cu o camera de asemenea calibru.Aceasta este dotata cu multe caracteristici utile si foarte usor de folosit. Mica bestie face parte din seria de camere Sony Ericsson cyber shotTM fiind dotata cu xenon flash, 16 x zoom digital, auto focus, sistem anti "ochi rosii" si stabilizator imagine. Cu ajutorul acestei camere se pot efectua pana la 9 capturi simultan fara a mai fi nevoie sa mai apesi pe vreun buton. Camera de 8. 1 megapixeli poate imortaliza atat capturi statice cat si dinamice.
Sony Ericsson C905 functioneaza pe retea GSM acoperind 4 benzi GSM si o banda UMTS 2100. Durata bateriei in ceea ce priveste convorbirile este de 9 ore in sistem GSM si 4 ore in sistem 3G iar in ceea ce priveste standby-ul, bateria rezista intre 360 si 380 de ore. Sony Ericsson C905 ofera transfer de date foarte rapid prin tehnologie EDGE. De asemenea conexiunea la Internet este foarte rapida datorita aceleiasi tehnologii 3G EDGE de exceptie. Cu Sony Ericsson C905 sunt posibile apelurile video datorita optiunii 3G si camerei frontale. Utilizatorul poate transfera poze, imagini sau fisiere muzicale cu ajutorul functiilor Bluetooth si USB.Caracteristici ale telefonului Sony Ericsson C905:

* Camera de 8. 1 megapixeli de tip Cyber-ShotTM, 16x zoom digital, auto focus, xenon flash, BestPicTM, stabilizator imagine, reducerea efectului de"ochi rosii"
* Video player
* Inregistrare video
* Apelare video
* Wallpapere
* Display: 2. 4 Inci, 262k culori, de tip TFT QVGA (240 x 320 Pixeli)
* Mesaje: SMS, MMS, Email, Mesaje Instant, T9
* Inregistrare audio
* Media Player
* TrackIDTM
* PlayNowTM
* Radio FM
* BluetoothTM Stereo A2DP
* Sonerii polifonice/ MP3/ AAC
* Jocuri Java/ 3D
* Organizator: ceas, alarma, cronometru, calculator, notite
* Speaker
* Alerta vibratie
* Navigare GPS
* Conectivitate: 3G HSDPA, A GPS, EDGE, Bluetooth®, USB
* Retea: Quad Band (GSM 850, GSM 900, GSM 1800 & GSM 1900), UMTS 2100
* Internet: Web Browser NetFrontTM
* Memorie: 160 MB plus slot pentru card de memorie MicroTM (M2TM)
* Durata baterie convorbire: 9 ore in sistem GSM -- 4 ore 3G
* Durata baterie stanby: 380( GSM) -- 360 (3G)
* Dimensiuni: 104 x 49 x 18 mm
* Greutate: 136 g

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune intrebarea ta si pe www.Raspuns-Rapid.info, poate gasesti raspuns si mai castigi si 3 cartele vodafone cu 1000 de minute si 1000 sms uri! www.raspuns-rapid.info/concurs