| Dărăștean_Melinda_1998 a întrebat:

Hei! As vrea sa imi cumpar un telefon (touchscreen) nou (acum am un Samsung Trend Plus si chiar nu mai vreau sa imi iau vreun Samsung) si nu am nicio idee care ar fi cel mai potrivit. As vrea ca memoria si bateria sa fie buna (scuze ca nu pot sa zic in termeni pentru. ca nu prea stiu cum vin MG sau din aia), camera sa aiba claritate si sa se poata face poze ca lumea, la fel cu filmatul, sa nu vina cu nu stiu ce aplicatii in plus, pretul sa fie rezonabil si stiti voi, sa fie bun de folosit. Aveti ceva sfaturi?

3 răspunsuri:
| Rommeo a răspuns:

Acum depinde si de ce buget dispui, ca nu ne-ai spus. Un telefon bun Samsung cum vrei tu la un buget bodest ar fi Samsung Galxy A5 2016, sta bine la baterie, ecran, camera si specificatii bune zic eu, acum depinde si ce vrei sa faci pe el, dar per total e un telefon bun raportat la pret/calitate si design.

| Rommeo a răspuns:

Ar mai fi si Nexus 5x care se misca extrem de bine si un mare plus este ca pentru inca vreo 2 ani poate si mai bine ai sa fi printre primii cu update-urile la zi si cu cel mai nou Android. Asta daca i-ti plac Nexus-urile. Si este si un pic mai ieftin si mai bun decat Galaxy A5 2016

| SpeedPrimer a răspuns:

Ce ai zice de firma oneplus?
E foarte buna si preturile sunt mici pentru performanta. Iti zic am si acum primul lor tel (adica oneplus one -2014 parca) si iti zic sincer nici odata nu s-a blocat.
Si Allview e destul de bun.
Funda?