| Ukraine a întrebat:

Hei! Azi, imediat dupa ce am deschis pc-ul mi-a aparut o sugestie, cum sa instalez cea mai noua versiune a antivirusului, adica Avira.
L-am instalat o singura data, dar am pe desktop trei scurtaturi. Nu le pot sterge si nici muta in alt folder, zicandu-mi "cannot delete file. Cannot read from the source or disk".
Oare pot scapa de doua dintre ele de pe desktop? Ca eu sunt nula in tehnologie...

Răspuns Câştigător
| Cristian_Ionut_Niculae_1997 a răspuns:

Ca sa le stergi descarca programul,, Unlocker'' si selectezi acoloce vrei sa stergi si dai delete! Sper ca te-am ajutat big grin!

| Ukraine explică (pentru Cristian_Ionut_Niculae_1997):

Se pare ca acele scurtaturi au disparut dupa ce am restartat pc-ul. Dar multumesc, o sa tin minte de Unlocker pentru altadata. Totusi, voiam sa-ti dau o funda si nu merge: http://s10.postimg.org/ba3dw1z2x/image.png
Daca vrei, posteaza inca un raspuns cu acelasi continut si voi incerca sa-ti dau funda.

2 răspunsuri:
| VladPătrașcu a răspuns:

Dezinstalezi antivirusul asta panarama si bagi si tu un eset smart security macar avast happy