| CherNadya a întrebat:

Hei! Buna dragi prieteni virtuali! Am un receiver AKAI AS110RA-320 -http://www.altex.ro/receiver-akai-as110ra-320 si as dori sa cumpar boxe si nu prea am cunostinte in domeniu... Aveti vreo idee ce boxe mi-ar trebui? Ma rog, am nevoie de boxe care sa nu aiba amplificare automata...O marca imi puteti recomanda?

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Http://bit.ly/1CIbs6D nu e neaparat de o firma anume, doar sa fie pasive. Oricum, firma nu face totul, si e clar ca daca dai 300 lei pe boxe, nu poti avea mari asteptari.

| Utilizator1234 a răspuns:

Cum ti s-a spus si mai sus, nu exista un brand anume care suna bine la orice pret. Cand vine vorba de noile Akai, e cam problematica treaba din moment ce Akai-ul nu mai e ce-a fost. Specifica un buget si marimea camerei de auditie.