| GoodLuck10 a întrebat:

Hei! Care sunt cele mai tari aplicatii de pe Google Play? happy

8 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Asphalt 8, Instagram, Angry Birds Epic, Whats App, Retrica, Shazam, Youtube, etc big grin

| shannygelu a răspuns:

Accuweather, asphalt 8, battery booster lite, camera FV-5, calendar ortodox, cinema FV-5, edijing PE, fusion player,Nfs shift,note everyting,mx player, player pro, smart webcam, subway surf, temple run, tunein radio, tv channels, viber, wi fi file transfer ....etc

| vladv26 a răspuns:

Pou, este o aplicatie pe care cred ca o au aproape toti copii

| GoodLuck10 explică (pentru vladv26):

Nu neaparat de copii, am 15 ani laughing

| vladv26 a răspuns (pentru GoodLuck10):

Pai poti incerca tennis 3d, e ff fain jocul,

| vladv26 a răspuns (pentru GoodLuck10):

Sau flappy bird

| vladv26 a răspuns (pentru GoodLuck10):

Dr.driving

| vladv26 a răspuns (pentru GoodLuck10):

Pepi skate 3d, findtheball, real drum, best game si sunt o multime, sper ca te-am ajutat, funda?