| anonim_4396 a întrebat:

Hei. Ce parere aveti de Samsung S3350? Intreb pe cei care il au. merge bine? merita? vreau cat mai multe raspunsuri. ca sa fiu sigura.multi spun ca merita sa-l cumpar ca e bun, altii spun ca se strica repede si toate alea. nu stiu ce sa mai cred. laughing. funda. va rog help. big grin.

4 răspunsuri:
| sti a răspuns:

Uite o parere si aici: http://www.softmobil.ro/......cializare/

| geo691 a răspuns:

Nu detin telefon dar uitanduma la descriere e bunicel mai putin camera de 2MP ceea ce la o fata in ziua de azi e vital.

| Piisiiiii a răspuns:

Am si eu si mi se pare un telefon foarte bun.

| byavali a răspuns:

E foarte bun.