| YumiSukinanda a întrebat:

Hei! ce trebuie sa scriu pe blogspot la varsta? ca acum imi creez cont zice: zi de nastere: am pus: 15.02.1998, de ce nu merge? de ce zice: nu v-am putut crea blog din anumite criterii de varsta? ce trebie sa fac! funda+vot! urgent va rog!

3 răspunsuri:
| nicoletalavinia14 a răspuns:

Pai este un minim de varsta pe care trebuie sa-l ai, iar ei se refera ca esti prea mica.
mi se pare ca trebuie sa ai cel putin 13, 14 sau 15 ani.
incearca sa scrii alti anihappy

| rclau14 a răspuns:

Cred ca trebuie sa ai peste 18 ani, nu mai tin bine minte pentru ca mi-am facut acum ceva timp blog-ul, in orice caz incearca alt an, unul din care se deduce ca ai avea 18 ani +

| wforweirdo a răspuns:

Pune că eşti din 96