| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Cine are cont da facebook si o pagina, sa imi raspunda la urmatoarea intrebare : ce inseamna publicitate (la pagina) reciproca, cum o "folosesti"? Ce inseamna schimb de like's si cum "folosesti" asta? Multumesc.

2 răspunsuri:
| andrey663 a răspuns:

Schimb de like's nu stiu ce inseamna.Dar publicitatea reciproca inseamna cand isi fac reclame reciproce.Adica eu iti fac reclama la tine la pagina, iar tu imi faci mie.

| KatyyLWA a răspuns:

Lucrurile astea nu le folosesti. Nu e un buton... Vorbesti cu adminii altei pagini si faceti publicitate reciproca, adica pui un mesaj: Primii 50 care dau like la "--numele paginii--", primesc o surpriza. Sau publicitate prin poze: Cui ii place poza sa dea like la: "--numele paginii--". Asta trebuie sa o faca ambele pagini ca sa fie reciproca.

Schimbul de like-uri: Tu ii dai like de pe 3 conturi, pentru exemplu, iar cealalta pagina iti da tot 3 like-uri de pe alte conturi.
Mult noroc!
Ai grija sa nu te pacaleasca si sa-ti dea like de pe o pagina. Like-urile paginilor nu se iau in considerare.