| girlspower a întrebat:

Hei! Cineva care a dat ECDL-ul? Imi spuneti si mie ce pret are per total?

Funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana în 400 de lei, dar crede-mă ca se merită să-l dai. Dacă nu treci unul dintre examene trebuie sa dai 20 de lei parca ca sa poți sa-l dai iar. E super ușor și te ajuta, scapi la bac de competente și ai și diploma cu care te poți angaja oriunde, aproape oriunde se cere sa știi sa lucrezi cu un calculator.

| Softe a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca nu treci unul din examene trebuie sa dai 50 de lei, nu 20.
Eu nu zic ca merita deoarece sunt multi bani cheltuiti aiurea decat sa dai 400+ mai bine pui burta pe carte si ai luat bacu aproape gratis.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Softe):

La mine în liceu era ceva în jur de 20-30 de lei. Eu am dat doar primele 2 module și le-am luat, dar colegii care nu luau parca ceva de genul plăteau, ma rog, eu nu l-am dat pe tot pentru ca am plecat din tara, dar aș fi vrut sa finalizez. Eu cred ca are o valoare mult mai mare decât au competentele de la bac, competentele le ia oricine, ECDL-ul nu, și e văzuta altfel diploma aia.

| girlspower explică (pentru anonim_4396):

Tocmai am dat primul modul, si nu a fost chiar asa usor

| anonim_4396 a răspuns (pentru girlspower):

Ce a fost atât de greu? laughing e unul dintre cele mai ușoare, dacă primul e greu, atunci la restul ce faci? Cauta pe net sa faci niște teste la fel cum se da la examen sa te obișnuiești, nu mai știu cum se numea dar dacă cauți ECDL sigur îți apare ai site ul pe care poți face testele

| girlspower explică (pentru anonim_4396):

Am facut toate testele si nu semanau, pe net le luam cu 90%

| anonim_4396 a răspuns (pentru girlspower):

Nu ai gasit site-ul potrivit. Intreaba profa de TIC sau de info ca ea sigur stie..sau proful.