| Mara14 a întrebat:

Hei. Cred ca o iau razna. Telefonul meu nu mai citeste nici o cartela. Pana acum 3 ore nu avea nici o problema. Sus, in locul semnalului este o cartela cu semnul intrebarii. Am incercat cu mai multe cartele care pe alte telefoane merg. Care poate fi problema?

1 răspuns:
| FlorinCiokan a răspuns:

Pai poate sa fie un bug. Dai o resetare la setarile din fabrica. E o metoda simpla. Daca nu merge e posibil sa se fi stricat acel cititor de cartela si trebuie sa il duci la un service pana nu il desface nu poti sti sigur. Bafta.