| Mihaelaaaa19 a întrebat:

Hei. Cum as putea insera un video in limbaj html? Adică videoclipul este descărcat in acelasi fisier dar nu stiu care e codul. Ca orice caut imi da doar cu adresa catre Youtube. Vreau gen sa meargă videoclipul fara net. Mersi

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Un cod de genul

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Nu poate sa mearga videoclipul fara net

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai nu pui adresa către link de YouTube ci pui calea locala către video ul tau

| NLS a răspuns:

Https://tutorialehtml.com/en/html-tutorial-embed-video/

Primul exemplu din partea superioara

| raz0000001 a răspuns:

Înnebunesc daca mai vad întrebări de genul, nu e site-ul potrivit pentru asta. Google, daca nu știi să cauți mai bine nu mai fă nimic.