| Corduneanu_Cassandra_1979 a întrebat:

Hei... Cum fac sa nu se mai updateze singur laptopul atunci cand il inchid? Adica atunci cand pun Shut down imi apare semnul exclamarii... Am windows 7.

Răspuns Câştigător
| 404namenotfound a răspuns:

Intri in Start - Panoul de control - Sistem si securitate - Windows Update, de unde vei alege sa nu isi mai faca windows-ul update. Uite un screenshot: http://s28.postimg.org/sd3xdtmp9/Snapshot_2015_04_01_182308.png

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca ai windows cu licenta este mai bine sa isi faca update-uri.

| doctorandus a răspuns:

Vrei sa faci o prostie, lasa-l asa ca e mai bine pentru tine, nu mori ca astepti cate o ora in fiecare luna.