| Dianuca_7245 a întrebat:

Am o problema cu calculatorul...si nu stiu ce se intampla.Am windows 7 si de o bucata de vreme, cand vreau sa inchid calculatorul, imi apare in chenarul in care scrie Shut Down si un semn al exclamarii intr-un cerculet galben si nu stiu de ce. Voi stiti? Va rog sa ma ajutati! Dau funda+vot.

4 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

Cand dai shut down, va instala update-urile care le-a downloadat si sunt pregatite pentru instalare! pune automatic updates pe OFF daca nu vrei sa ai probleme in viitor! bafta!

| BornFree a răspuns:

Da ai lasat programe deschise.Nu iti face griji nu e nmc grav.La inchide el

| andreushk a răspuns:

Nu e adevaratwinking. si eu am tot windows 7 si semnul ala este acolo... ca asa este.de cand am windows 7 semnul ala e acolo happy. nu iti face probleme nu e nimicwinking

| Dragosh9988 a răspuns:

Am impresia cand am intalnit des aceasta problema. Tu inchizi calculatorul cu multe programe lasate in bara sau ai calculatorul foarte vechi(nou). Funda?