| deadeutsa a întrebat:

Hei! Cum pot sa imi conectez Android-ul la Mobile Wi-fi din nou? Nu stiu unde am apasat si l-am deconectat, iar acum nu ii mai pot face nimic. sad

2 răspunsuri:
| ionuziuli a răspuns:

Intri in setari la conectivitate si iti arata wi-fi si dai pe el si il activezi sau daca nu iti arata pe fetele principale sau dai de sus in joc cu degetu si iti arata gps wi-fi etc

| Hazek2013 a răspuns:

Setarii > Wireless si retea > Setari Wi-Fi > si te cauti pe acolo big grin