| alexxxxxxxxxxxxzzzzz a întrebat:

Salut, deci am internet prin router si sunt pe laptop si din greseala m-am deconectat sau am apasat pe internetul normal, ideea e ca vreau sa ma conectez inapoi la router si nu mai stiu cum sa-i dau de cap. Vreo idee? Ideea e asa intru pe google si-mi scrie ca nu sunt conectat.Careva care se pricepe la informatica pe aici? Mersi

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cheama un cunoscator, sa te rezolve.
Suna-l pe cel care a instalat router-ul!

| darrio2007 a răspuns:

Da click in dreapta jos a ecranului, acolo unde iti apare conexiunea wifi, deschide si unde iti apare reteaua ta, da-i conectare. Introdu si parola daca ti-o cere.

| blackann a răspuns:

Tu nu o sa te descuri orice ti-am explica. suna la digi sau de unde ai tu net-ul.

| Anonimafarahaz2 a răspuns:

Cum adica ai intrat prin router?

Răspuns utilizator avertizat