| deadeutsa a întrebat:

Am mai pus o data intrebarea asta si nu mi-a raspuns nimeni. Poate acum va raspunde cineva.
Cum pot sa imi conectez Android-ul la Mobile Wi-fi din nou? Nu stiu unde am apasat si l-am deconectat, iar acum nu ii mai pot face nimic.

4 răspunsuri:
| JustSmileK a răspuns:

Pai ce telefon ai in primul rand?

| emily76emily a răspuns:

Setari-Wireless si retea-Setari Wi-FI

| JONYYCA a răspuns:

Intra in setari si ai acolo Conexiuni si gasesti acolo (wireless) si dai scan si iti apar toate dispozitivele wi-fi din zona ta da ai grija sa nu aiba parola pe ele))

| deadeutsa explică (pentru JONYYCA):

Nu imi apare nimic cu scan. Si i-am dat pe Mobile Wi-fi ca sa se activeze si nu merge! Cred ca o sa ma duc la magazinul de unde l-am cumparat.