| Andraduscaa123 a întrebat:

Hei! Cum pot sa recuperez un cont de IMVU. Pt ca o fata mi la furat.Ca ea mai de mult mia cerut un cont. Dar ca pe acela nu la furat. Dar intr-un timp mai tarziu a inceput sa ma minta si eu i-am luat contul pt ca era si este al meu. Iar acum nu stiu cand mi la furat contul meu si nu stiu de ce ca eu nu i-am dato dar sia dat seama ca era ca a ei. Dar nu ingeleg de ce mi la furat. Cum pot sa-mi recuperez contul inapoi ca eu atunci cand am facut contul am inventat o adresa de email, sau cu ce program sa mil recuperez? Daca stiti cu un program sa imi spuneti tot ca nuprea stiu cum si na.
Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| Serban_Denisa_1996 a răspuns:

Pentru ca nu stii adresa nu poti sa il recuperezi. Stiu ca este un,, program"
keeyloger dar nu stiu sa iti spun cum sa il folosesti

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Dupa cum scrii, ma mir ca nu te-a furat si pe tine! Pune mana pe carte, lasa IMVU!

| GamerCT a răspuns:

Daca nu stii adresa de mail sunt slabe sanse sa iti recuperezi contul.