| Biiixu a întrebat:

Funda! In legatura cu IMVU, mi s`a furat contul am dat la forgot password dar nu am primit nimic apoi mi-am dat seama ca am facut o mare greseala cand am creat contul de imvu am pus email gresit in loc de exemplu@yahoo.RO am pus. COM si nu primesc niciun email. Va rog sa ma ajutati sa-mi recuperez contul de imvu as putea sa va ofer in schimb conturi imvu de baieti sau fete cu outfituri gata facute. Va multumesc! puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Nu mai exista nicio sansa.

| DaniHere a răspuns:

Creează-ți un id exact ca acela și pune RO în loc de COM, apoi poate primești un email. Ai încercat?