| ramonia a întrebat:

Hei, curand termin liceul si vreau sa le fac o surpriza prietenelor mele facand un filmulet cu momente cu noi din toti cei 4 ani. Vreau sa folosesc atat bucati video cat si poze. Dar nu stiu cum sa fc asta. Imi recomandati un program bun pentru asta si usor de folosit de preferat? Multumesc, dau funda.

1 răspuns:
| Ineys a răspuns:

Incearca cu Windows Movie Maker... sau de ce nu chiar o prezentare power point cu Microsoft Power Point.