| MoTaReLa a întrebat:

Hei. Daca aveti Samsung galaxy a5 2016. Cum este? Adica merge ok, nu are lag? Si care credeti ca e mai frumos pe negru sau auriu? Merci!

5 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Telefonul merge super! Arata super, este elegant, este foarte bun si pentru gaming, pe negru arata cam banal, dar pe auriu... Te omoara! Arata super, ia-l!

| vocea a răspuns:

E bun dar nu prea tine bateria in rest e ok

| millar a răspuns:

Sora mea are a 5 e foarte bun, ea il are auriu, face poze clare 16 px cred sau ceva gen are memorie de 16 g ii merge bine si bateria tine

| Clorox a răspuns (pentru millar):

Nu are camera de 16, dar da, face poze impecabile! Are camera de 13 singurul dezavantaj este ca este doar 1080p!

| millar a răspuns:

Am zis cu aproximatie