| GiovanniVDM a întrebat:

Hei, de cateva zile folosesc OBS si atunci cand vreau sa filmez in video in game capture imi arata in ecran negru la previzualizare, am setat la game capture (use anti-cheat compatibility hook) si tot un ecran negru imi apare. Cand fimez si vreau sa vad videoclipul sunetul jocului se aude dar imaginea este neagra. Ce pot face?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite-te daca ai suficient spatiu.

| Maria39popescu a răspuns:

Stiu ca nu areare nicio legătură cu intrebarea ta dar ce aplicatie folosesti pentru a filma asa gen cum fac gamerii?