| SuperGirl122222222222 a întrebat:

Hei...De ce cand ascult muzica pe Youtube, mi se aude rau,adica se aude "gajait",sa zic asa. Am reinstalat placa de sunet, si a mers,apoi iar, aceeasi chestie..nu stiu ce sa-i mai fac,m-am uitat la setari, degeaba.cand ascult muzica din pc,nu se aude asa,si folosesc Bs player. eh,cum intru pe youtube, bass-ul se aude prea tare,desi nu e decat la jumatate, si gajaie..stie cineva? dau funda.

Răspuns Câştigător
| Lorrysweet99 a răspuns:

Acolo la boxe este o placuta subtire, dupa plasa, este zgaraiata, dar daca vei folosi ca sa asculti muzicaa la casti se va auzi mult mai bine big grin. Funda?

3 răspunsuri:
| Lamaitzza a răspuns:

Boxele sunt de vina, am patit si eu, probabil le-ai mai scapat pe jos sau ceva, ideea e ca asa cum a zis si Lorrysweet99 placuta aia este zgariata, boxe noi si se rezolva. Multa sanatate iti doresc! :*

| ThePhantom550 a răspuns (pentru Lamaitzza):

Schimba boxele, si eu am patit

| Lulitza a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa iti cumperi alte boxe sau ai mai putea sa mergi la un specialist in calculatoare ca s-ar putea sa ti se fi stricat calculatorul.Parerea mea!