| andreea964 a întrebat:

Hei. Deci acum o perioada de timp am activat funcția "economisire date mobile" pe aplicația Facebook iar acum nu o mai găsesc niciunde, vreau sa o dezactivez și am cautat-o peste tot in setări și e de negasit.
Îmi amintesc locul unde se afla, dar acum nu mai e acolo.

Știe cineva poate unde se afla funcția asta?

1 răspuns:
| SkyWaves a răspuns:

Intra la setarile telefonului apoi la Network and WiFi ( nu stiu cum iti scrie tie dar trebuie sa aiba o iconita de wifi) iar la ultima optiune scrie "Data Saver" sau "economisire date mobile"