| ViVi99 a întrebat:

Hei! Deci treaba sta cam asa: am smartphone cu andriod si vreau sa-mi descarc Adobe Flash Player ca sa pot vedea videoclipuri pe diferite site-uri. Merita descarcat? Se va intampla ceva? Mentionez ca am antivirus instalat. Faza e ca am vrut sa-l descarc de pe Magazine Play dar mi s-a parut cam dubios si am renuntat. Voi ce parere aveti? De unde l-as putea downloada, dar sa fie sigur si fara virusi. Multumesc mult si raspunsul cel mai folositor va primi funda happy

Răspuns Câştigător
| christine994 a răspuns:

Nu se intampla nimic daca ai si antivirus, eu am descarcat Adobe Flash Player pe un smartphone si nu a fost nicio problema. Il poti descarca linistit/a happy Il gasesti pe google, sau atunci cand incerci sa deschizi un clip pe Youtube iti va scrie ca trebuie sa instalezi Adobe, si dai click acolo. Sper ca ti-am fost de ajutor happy Funda?

1 răspuns: