| Winniee a întrebat:

Hei, guys happy. Vreau sa-mi iau un laptop Lenovo G580 la un pret de 1500 lei. Ce parere aveti? E ok laptopul?

Funda. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Brâncuşi a răspuns:

Nu are cerinţele foarte mari, eu spun să optezi pentru altul mai performant, întradevăr nişte bani în plus dar şti că ei ceva de lunga durată şi rezistent, o zi minunată!

2 răspunsuri:
| SaDiCuL a răspuns:

Mi se pare destul de scump si ca are cerintele de sistem mici...

| Rapyto a răspuns:

Acest model se gaseste si cu procesor i3 (3 nuclee - "3 procesoare") si cu procesor i5.
Daca e cu i3 e destul de ok, daca e i5 e perfect.