| Gavrila_Anca_1997 a întrebat:

Hei! Imi spune cineva de ce cand ascult muzica pe laptop si umblu cu mouse-ul bazaie boxele si merge intrerupt? big grin

4 răspunsuri:
| valentin75 a răspuns:

Salut! Incearca fara mouse/face la fel?

| AdrianBoss17WOLF a răspuns:

Depinde ce mouse folosesti? Folosesti pad-ul sau un mouse obisnuit?

| Gavrila_Anca_1997 explică (pentru AdrianBoss17WOLF):

Pad-ul...dar de ce depinde de mouse? ca sunetu se intrerupe si bazaie, nu e ceva de la difuzor? sa il duc la reparat?

| AdrianBoss17WOLF a răspuns (pentru Gavrila_Anca_1997):

Da, mai bine ar fi sa-l duci la un service si la le explici problema ta. Ai schimbat windowsul recent? Ai instalat ceva programe, aplicati, jocuri din surse necunoscute? happy