| afrodita3333 a întrebat:

Hei, incerc sa sun o colega si atunci cand vreau sa sun se inchide apelu fara sa sune si daca incerc sa dau mesaj imi zice ca "mesaju este in asteptare" in loc sa zica "livrat". Din ce cauza poate fi?

5 răspunsuri:
| kathgilbert a răspuns:

Probabil ca ea are telefonul inchis sau nu are semnal.

| HappyCandy a răspuns:

Poate ca nu ai bani pe cont? sau poate ca ea a stins telefonul.Or poate tu nu stii dar a precat peste hotare sau e undeva unde nu pride telefonul, la bunici de exemplu. happy happy laughing

| bia0000 a răspuns:

Probabil nu are semnal

| DenisaOana a răspuns:

Cauzele sunt urmatoarele: colega ta nu are semnal sau are telefonul inchis! Si eu mai patit asa si cauza a fost una dintre acestea doua!

| ccyblis a răspuns:

Sau centrul tau ori al ei de mesajewinking