| afrodita3333 a întrebat:

Ce inseamna atunci cand vrei sa apelezi un numar si nu se apeleaza, se inchide apelu atunci cand vrei sa suni fara sa sune?

7 răspunsuri:
| xt9000 a răspuns:

Telefonul pe care vrei sa il suni e inchis sau nu are semnal

| DaReZon a răspuns:

Ca nu are semnal

| DaReZon a răspuns:

Sau ca este telefonul inchis

| Cristian3 a răspuns:

Ori este din cauza semnalului ori numarul acela nu mai este valabil. a expirat valabilitatea de mult si se inchide direct nu mai suna. sper ca te-am ajutat big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca persoana apelata are telefonul setat sa nu primeasca apeluri cu numar ascuns ori daca nu sunt in lista acelui telefon, este o optiune pe care-o activez si eu uneori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu patesc asa cand nu am semnal.

| ela2012 a răspuns:

Inseamna ca numarul nu e bun...